2019. június 19-én tartottuk meg tanévzáró ünnepségünket, amelyet a 4. osztályosok nyitottak meg vidám műsorukkal. Sápi Zoltán igazgató úr összegezte a tanévet, az osztályfőnökök felidézték az év legfontosabb pillanatait, majd átadták a jutalomkönyveket, oklevelet.

Az év tanára: Pálföldi Anett tanárnő lett.

Az év tanulója meg : Török Karolin 7. osztályos tanuló lett.

A gyereknapi programon nyújtott szereplése miatt az iskola egy nagy, emeletes tortával lepte meg a gyerekeket, amelyből mindenki kapott egy szeletet az évzáró után. :

Galéria:

Oklevelet kapott diákok listája: 

Meszes Viktor 2. osztályos tanuló kiemelkedő tanulmányi eredményéért, szorgalmáért és a furulya tanszakon nyújtott eredményes munkájáért!

Soós Nikolett 2. osztályos tanuló kitűnő tanulmányi eredményéért, szorgalmáért, példamutató magatartásáért és kiemelkedő közösségi munkájáért!

Goda Fanni Regina 2. osztályos tanulókitűnő tanulmányi eredményéért, szorgalmáért,példamutató magatartásáért és kiemelkedő közösségi munkájáért!

Vajner Violetta Vanda 2. osztályos tanulókitűnő tanulmányi eredményéért, szorgalmáért,példamutató magatartásáért, kiemelkedő közösségi munkájáért és a furulya tanszakon nyújtott teljesítményéért!

Lajkó Barbara 2. osztályos tanuló kitűnő tanulmányi eredményéért, szorgalmáért,és a kézműves tanszakon nyújtott kiváló teljesítményéért!

Molnár Levente Bendegúz 2. osztályos tanuló a furulya tanszakon tanúsított szorgalmáért!

Csikós Mirjam 3. osztályos tanulókitűnő tanulmányi eredményéért, példamutató szorgalmáért, magatartásáért és a kézműves tanszakon nyújtott teljesítményéért!

Csomós Gabriella 3. osztályos tanulókitűnő tanulmányi eredményéért és példamutató szorgalmáért, magatartásáért!

Kovács Áron 3. osztályos tanulókitűnő tanulmányi eredményéért és példamutató szorgalmáért!

Mantsch Mihály 3. osztályos tanuló a kézműves tanszakon nyújtott teljesítményéért!

Ocskó Laura 3. osztályos tanuló kitűnő tanulmányi eredményéért, példamutató szorgalmáért, magatartásáért és a kézműves tanszakon nyújtott teljesítményéért!

Sahin Zsolt 3. osztályos tanuló a kézműves tanszakon nyújtott teljesítményéért!

Tari Zsuzsanna Ibolya 3. osztályos tanulókitűnő tanulmányi eredményéért, példamutató szorgalmáért, magatartásáért és a kézműves tanszakon nyújtott teljesítményéért!

Tóth Maja 3. osztályos tanulókitűnő tanulmányi eredményéért és példamutató szorgalmáért, magatartásáért!

Bárkányi Anna 4. osztályos tanuló példás magatartásáért, szorgalmáért, közösségben végzett munkájáért, a furulya tanszakon elért szép eredményeiért!

Borbás Linetta 4. osztályos tanuló példás magatartásáért, a ritmikus sportgimnasztikában elért kimagasló eredményeiért, a kézműves szakkörben végzett lelkes munkájáért!

Gazdag András 4. osztályos tanuló példás magatartásáért, szorgalmáért, a kézműves szakkörben végzett lelkes munkájáért!

Gyuris Tímea 4. osztályos tanuló példás magatartásáért, kimagasló tanulmányi és közösségi munkájáért, szorgalmáért, a furulya tanszakon, a színjátszó körben, valamint az íjászatban elért szép eredményeiért!

Lévai Orsolya 4. osztályos tanuló példás magatartásáért, szorgalmáért, közösségben végzett munkájáért, a furulya tanszakon és a színjátszó körben elért szép eredményeiért, valamint a hiányzásmentes tanévért!

Lippai Szabolcs 4. osztályos tanuló példás magatartásáért, szorgalmáért, közösségi munkájáért, a színjátszó körben végzett lelkes munkájáért!

Maróti Viola 4. osztályos tanuló példás magatartásáért, kimagasló tanulmányi és közösségi munkájáért, szorgalmáért, a furulya tanszakon, valamint a színjátszó körben elért szép eredményeiért!

Ocskó Viktória 4. osztályos tanuló a színjátszó körben és az osztályközösségben végzett lelkes munkájáért!

Oláh Fruzsina 4. osztályos tanuló színjátszó körben és az osztályközösségben végzett lelkes munkájáért!

Széll Száva 4. osztályos tanuló példás magatartásáért és szorgalmáért, kimagasló tanulmányi munkájáért, a ritmikus sportgimnasztikában elért eredményeiért, az osztályközösségben, valamint a zongora tanszakon végzett szép munkájáért. És mert egyetlen napot sem hiányzott a tanév során!

Tandari Domos 4. osztályos tanuló szorgalmáért, a matematikai versenyeken elért szép eredményeiért!

Veres Diána 4. osztályos tanuló példás magatartásáért és szorgalmáért, közösségben végzett munkájáért, a furulya tanszakon és a színjátszó körben elért szép eredményeiért!

Mata Nóra 5. osztályos tanuló jó tanulmányi eredménye és segítőkészsége miatt!

Czakó Ella 5. osztályos tanuló jó tanulmányi eredménye és segítőkészsége miatt!

Török Sarolt 5. osztályos tanuló jó tanulmányi eredménye miatt, közösségi munkájáért, a citera tanszakon kitartó, lelkes munkájáért , sok fellépéséért, szép versenyeredményekért, az óbudai országos népzene oktatás ünnepén elért kimagasló teljesítményéért!

Fekete Piroska 5. osztályos tanuló a gitár tanszakon nyújtott szorgalmas munkájáért

Oláh Ferenc 5. osztályos tanuló a gitár tanszakon nyújtott szorgalmas munkájáért!

Jenei Gábor 5. osztályos tanuló a furulya tanszakon nyújtott szorgalmas munkájáért!

Czékus Noémi 6. osztályos tanulójeles tanulmányi eredményéért és a kézműves tanszakon nyújtott munkájáért

Dudás Dénes 6. osztályos tanulókiváló tanulmányi eredményéért és a „Titok” országos angol levelező versenyen elért szép eredményéért

Kovács Aida 6. osztályos tanulókitűnő tanulmányi eredményéért,

példás magatartásáért, kézműves és furulya tanszakon tanúsított kiemelkedő, eredményes munkájáért a „Titok” országos angol levelező versenyen elért szép eredményéért

Tálas Viktor 6. osztályos tanuló a „Titok” országos angol levelező versenyen elért szép eredményéért

Gál Henrietta 6. osztályos tanuló a citera tanszakon nyújtott kitartó, lelkes munkájáért, sok fellépéséért!

Széll Szaffi  7. osztályos tanuló A „Titok” országos angol levelező versenyen elért szép eredményéért, kimagasló sportteljesítményéért, kitűnő tanulmányi eredményéért. Az alapfokú művészeti iskolában citera tanszakon hat év kitartó, lelkes munkájáért, sok fellépésért, szép versenyeredményekért!

Török Karolin 7. osztályos tanuló a „Hungarikum” vetélkedőn elért teljesítményéért, kitűnő tanulmányi eredményéért, példamutató magatartásáért, közösségi munkájáért, a furulya tanszakon nyújtott kimagasló eredményeiért!

Lévai Viktor 7. osztályos tanuló a „Titok” országos angol levelező versenyen elért szép eredményéért!

Sárközi Emília 7. osztályos tanuló a „Titok” országos angol levelező versenyen elért szép eredményéért, Közösségi munkájáért!

Borbás Lorina 7. osztályos tanuló a kézműves tanszakon nyújtott kiemelkedő teljesítményéért, a „Hungarikum” vetélkedőn elért teljesítményéért, példamutató magatartásáért!

Kormányos Krisztofer 7. osztályos tanuló a kézműves tanszakon nyújtott kiemelkedő teljesítményéért!

Nagy Noé 7. osztályos tanuló a kézműves tanszakon nyújtott kiemelkedő teljesítményéért!

Ocskó Lilla 7. osztályos tanuló kézműves tanszakon nyújtott kiemelkedő teljesítményéért, Kitűnő tanulmányi eredményéért, példamutató magatartásáért!

Vass Karolina 7. osztályos tanuló a „Hungarikum” vetélkedőn elért teljesítményéért, A citera tanszakon kitartó, lelkes munkájáért, sok fellépésért, szép versenyeredményért!

Gyuris Adrienn 7. osztályos tanuló a citera tanszakon kitartó, lelkes munkájáért, sok fellépésért, szép versenyeredményért!

Gyöngyi Máté 7. osztályos tanuló az alapfokú művészeti iskolában citera tanszakon hat év kitartó, lelkes munkájáért, sok fellépésért, szép versenyeredményekért, az óbudai országos népzene oktatás ünnepén elért kimagasló teljesítményéért!

Galzó Kata az alapfokú művészeti iskolában citera tanszakon hat év kitartó, lelkes munkájáért, sok fellépésért, szép versenyeredményekért, az óbudai országos népzene oktatás ünnepén elért kimagasló teljesítményéért!

Gál Violetta 8. osztályos tanulókimagasló tanulmányi eredményéért, aktív közösségi munkájáért, a citera tanszakon nyújtott hat év kitartó, lelkes munkájáért, a sok fellépésért, a szép versenyeredményekért, az óbudai országos népzene oktatás ünnepén elért kimagasló teljesítményéért!

Dudás Nelli 8. osztályos tanuló szép tanulmányi eredményéért, aktív közösségi munkájáért, a tollaslabda sportágban nyújtott kimagasló eredményeiért!

Farkas Réka 8. osztályos tanuló szép tanulmányi eredményéért, aktív közösségi munkájáért!

Kánis Izolda Zsanet 8. osztályos tanulóaktív közösségi munkájáért, önzetlen segítőkészségéért!

Pekó Emília 8. osztályos tanulóaktív közösségi munkájáért, eredeti ötleteiért!

Farkas Gusztáv Sándor 8. osztályos tanuló kiegyenlített, szép tanulmányi munkájáért, a furulya tanszakon nyújtott többéves színvonalas teljesítményéért!

Meszes Patrik 8. osztályos tanuló a sport területén nyújtott teljesítményéért!

Csongrádi Kamilla 8. osztályos tanulóközösségi munkájáért!

Igazgatóság

Kategória: Hírek