Iskolánk 4 tanulója indult idén, a Győrben megrendezésre kerülő Ritmikus Gimnasztika
diákolimpián. Ahol a Kálmán Romi és Simon Kiara kettős bronzérmet, a Goda Fanni
Regina és Nagy Léna páros pedig aranyérmet tudott szerezni. Gratulálunk a lányoknak a
szép eredményekhez. Kasza Ivettá-nak pedig köszönjük a felkészítő munkáját.
KEVE vizsga
2026. május 27-én került sor a KEVE vizsga gyakorlati részének lebonyolítására. dr. Pőcze Tünde rendőrőrnagy segítségével már korán reggel elkészült a kerékpáros ügyességi pálya, ahol először a 4. osztályosok, majd némi nehezítés után a 8. Bővebben...