Győrben került megszervezésre április 9-én Országos Diákolimpia judo döntője, ahol a Forráskúti Általános Iskolából két tanuló vett részt a versenyen, mindketten néhány hónapja kezdték ebben a sportágban az edzéseket.

Molnár Koppány Előd (U16 -90 kg) – 5. helyezett lett. Első versenyén vett részt, ahol az első mérkőzésén felül kerekedett az ellenfelén, de a következő mérkőzésen kikapott, így a bronz éremért küzdött, viszont a tapasztalat és a rutin hiánya miatt az ötödik helyen végzett.

Tandari Alexa (U16 -52 kg) is első versenyén vett részt, ahol az első mérkőzésén kikapott a rutinosabb versenyzőtől, vigaszágon szépen helyt állt, de nem sikerült nyernie, így sajnos kiesett.

Gratulálunk mindkettőjüknek és edzőjüknek Nagybata Mihálynak a munkához és a szép eredményekhez!

Kategóriák: Hírek