1.a  – Osztályfőnök: Lakatos Angéla

  • Molnár Levente Bendegúz
  • Meszes Viktor
  • Milasin Rómeó
  • Németh Dzsenifer
  • Soós Nikolett
  • Goda Fanni Regina
  • Jenei Dániel
  • Ujvári Péter Ferenc
  • Kovács Szabolcs
  • Lajkó Barbara
  • Tari Krisztián István
  • Laczkó Csaba Norbert
  • Vajner Violetta Vanda

2.a – Osztályfőnök: Szente Eszter

  • Csikós Mirjam
  • Csomós Gabriella
  • Jenei Jázmin
  • Kappan-Tóth Ármin
  • Kovács Áron
  • Lajkó Nikolett Vivien
  • Mantsch Mihály
  • Muhel Tibor
  • Németh Zoárd
  • Ocskó Laura
  • Rácz Gabriella
  • Sahin Zsolt
  • Sápi Bence Norbert
  • Szűcs Milán
  • Tari Zsuzsanna Ibolya
  • Tóth Maja

3.a – Osztályfőnök: Nagyné Rabi Márta

  • Bali Vivien Kinga
  • Bárkányi Anna
  • Borbás Linetta Miléna
  • Csongrádi Balázs Gábor
  • Demeter Kinga Kitti
  • Gazdag András Gábor
  • Gyuris Tímea Katalin
  • Jenei Zsolt
  • Lévai Orsolya Mónika
  • Lippai Szabolcs
  • Maróti Viola
  • Ocskó Viktória
  • Oláh Fruzsina
  • Sárközi Vilmos
  • Szalai Ádám
  • Széll Száva
  • Tanács Imre
  • Tandari Domos
  • Veres Diána

4.a – Osztályfőnök: Gyukity Kornélia

  • Budai Lóránt
  • Czakó Csenge Írisz
  • Czakó Ella Gréta
  • Csongrádi Zoltán Gábor
  • Demeter András
  • Fekete Piroska Roberta
  • Fodor Csaba
  • Gyuris Rajmund
  • Illés Szabolcs István
  • Jenei Gábor Zsolt
  • Király Soma
  • Mata Nóra
  • Matuszka Vivien
  • Meszes Zsolt
  • Monostori Zsófia
  • Németh Szabolcs
  • Oláh Ferenc
  • Palatinus Zsolt Mihály
  • Senften Davina
  • Szekeres Bálint Ádám
  • Török Sarolt

5.a – Osztályfőnök: Vass Csilla

  • Bartha Krisztián
  • Bartucz Szabolcs
  • Czékus Noémi
  • Dudás Dénes
  • Farkas Réka
  • Gál Henrietta
  • Jámbor Erika Anna
  • Kakuszi Tamás Dániel
  • Kovács Aida
  • Kusztovszki Kevin
  • Lajkó Attila Ferenc
  • Miklós Patrik
  • Rabi József Krisztián
  • Rózsa-Ruki Krisztián
  • Szilágyi Klaudia
  • Tálas Viktor
  • Toldi Viola
  • Vigh Liliána
  • Zámbó Viktor

6.a – Osztályfőnök: Tóth Levente Lajos

  • Bársony Elvira
  • Berek Dominik Tibor
  • Borbás Lorina Marion
  • Czika Endre Gabriel
  • Forrai Vivien
  • Galzó Kata
  • Gyöngyi Máté
  • Gyuris Adrienn
  • Kalmár Patrik István
  • Keresztúri Kitti Vivien
  • Kormányos Krisztofer
  • Lajkó Dániel
  • Lévai Viktor Attila
  • Nagy Noé
  • Ocskó Lilla
  • Ocskó Patrícia
  • Radovics Tibor
  • Sárközi Emília Panna
  • Sárközi Péter
  • Széll Szaffi
  • Tamas Peter Ervin
  • Török Karolin
  • Vass Karolina Kinga
  • Wenner Zsolt

7.a – Osztályfőnök: Kocsispéterné Hunyadvári Éva

  • Csongrádi Kamilla
  • Dudás Nelli
  • Farkas Gusztáv Sándor
  • Farkas Réka
  • Gál Violetta
  • Hegedűs Máté Márk
  • Kánis Izolda Zsanet
  • Kiss Balázs
  • Kusztovszki Kristóf Bence
  • Mandrut Leontina
  • Meszes Patrik
  • Ocskó Friderika Diána
  • Pekó Emília
  • Purgel Petra
  • Tandari Dávid
  • Vajner Dávid Attila
  • Veszelka Szebasztián
  • Zámbó Marcell

8.a – Osztályfőnök: Szádeczky Katinka    

  • Balog Martin
  • Balogh Péter
  • Baráth Ákos
  • Dobó Ádám
  • Dudás Jázmin
  • Faragó Norbert István
  • Farkas Eszter
  • Forrai Krisztián
  • Godó Arnold
  • Gyuris Roland Norbert
  • Hódi Dorottya
  • Kondász Bálint
  • Korsós Roxána
  • Kovács Kristóf Zsolt
  • Monostori Netti
  • Nagy-Kardos Lilla
  • Nagy-Kardos Réka
  • Pesti Tamara
  • Pintér Norman
  • Rabi Antal
  • Szélpál Anna Mária
Categories: Uncategorized