1. osztály 

Osztályfőnökök: Fődi Kornél és Lakatos Angéla

1.Balogh Krisztián
2.Budai Albert
3.Colta Alexandra Daria
4.Csúcs Áron Noel
5.Dobai Léna
6.Farkas Botond
7.Gyuris Márton
8.Kálmán Hunor
9.Kaszás Csaba Dominik
10.Lajtár Lara
11.Lázár Balázs
12.Mangó Dávid
13.Monostori Bence Gergő
14.Paplógó Anna
15.Papp Gabriella
16.Szabó Gellért
17.Tamás Larissza
18.Tandari Áron
19.Tinu Tamara

2. osztály

Osztályfőnök: Szente Eszter

1.Böröcz Csaba
2.Czékus Dominik
3.Daka Adél
4.Dobai Erik
5.Elekes Jázmin
6.Forrai Péter
7.Kappan-Tóth Nimród
8.Keresztes László
9.Király Zénó
10.Kisalbert Gusztáv Balázs
11.Kormányos Olivér
12.Lázár Kiara Szintia
13.Luzsi Mónika
14.Paplógó Sára
15.Patyik Dominik
16.Radu Krisztián
17.Sahin Blanka
18.Sápi Gábor
19.Simon Kiara
20.Simon László 
21.Simon Szebasztian Zoltán
22.Szabó Kristóf Szebasztián
23.Szalai Leila
24.Szilágyi Levente
25.Szűcs Martin Damian

3. osztály

Osztályfőnök:  Péter-Szabó Julianna

1.Balog János
2.Barka Tatjána
3.Borbás Kevin Balázs
4.Budai Blanka
5.Csomós Bálint
6.Csúcs Ákos Martin
7.Csúcs Hanna
8.Fekete Bence
9.Fekete Edvárd Róbert
10.Fodor Zalán
11.Gyuris Vilmos
12.Kálmán Romi
13.Kisalbert Roland
14.Mészáros Lili
15.Milasin Krisztián
16.Molnár Koppány Előd
17.Paplógó Csenge
18.Paplógó Gabriella
19.Vajthó Gergő
20.Varga Lara

4. osztály

Osztályfőnök: Nagyné Rabi Márta

1.Bodnár Réka Vivien
2.Budai Noémi
3.Csikós Réka
4.Farkas Dominik
5.Galzó Zalán
6.Gazdag Máté Dávid
7.Kolompár Dzsenifer
8.Kovács Szabolcs
9.Matuszka Balázs
10.Nagy Léna
11.Rabi Elizabet
12.Tandari Alexa
13.Tari Krisztián
14.Tóth Kolos
15.Tóth- Rabi Lara
16.Török Hajnal
17.Váradi Vivien
18.Vass Kornél

5. osztály

Osztályfőnök: Bárkányiné Gyuris Mariann

1.Bakó Viktor János
2.Goda Fanni Regina
3.Jenei Dániel
4.Laczkó Csaba Norbert
5.Lajkó Barbara
6.Meszes Viktor
7.Milasin Rómeó
8.Molnár Levente Bendegúz
9.Németh Dzsenifer
10.Soós Nikolett
11.Ujvári Péter
12.Vajner Violetta Vanda

6. osztály

Osztályfőnök: Csikós Erzsébet

1.Csikós Mirjam
2.Csomós Gabriella
3.Jenei Jázmin
4.Kappan-Tóth Ármin
5.Kovács Áron
6.Lajkó Nikolett Vivien
7.Mantsch Mihály
8.Németh Zoárd
9.Ocskó Laura
10.Rácz Gabriella
11.Sahin Zsolt
12.Sápi Bence Norbert
13.Tari Zsuzsanna Ibolya
14.Tóth Maja

7. osztály

Osztályfőnök: Kocsispéterné Hunyadvári Éva

1.Bárkányi Anna
2.Borbás Linetta Miléna
3.Csongrádi Balázs Gábor
4.Demeter Kinga Kitti
5.Gazdag András Gábor
6.Gál Petra
7.Gyuris Tímea Katalin
8.Lévai Orsolya Mónika
9.Lippai Szabolcs
10.Maróti Viola
11.Ocskó Viktória
12.Oláh Fruzsina
13.Sárközi Vilmos
14.Szalai Ádám
15.Széll Száva
16.Tanács Imre
17.Tandari Domos
18.Veres Diána

8.osztály

Osztályfőnök: Martyinné Pálföldi Anett

1.Budai Lóránt
2.Csongrádi Zoltán Gábor
3.Demeter András
4.Fekete Piroska Roberta
5.Fodor Csaba
6.Gál Adolf
7.Gyuris Rajmund
8.Illés Szabolcs István
9.Jenei Gábor Zsolt
10.Király Soma
11.Mata Nóra
12.Matuszka Vivien
13.Meszes Zsolt
14.Monostori Zsófia
15.Németh Szabolcs
16.Oláh Ferenc
17.Palatinus Zsolt Mihály
18.Senften Davina
19.Szekeres Bálint Ádám
20.Török Sarolt

Kategória: Uncategorized