A „Biodiverzitás hetében” az iskola 7. és 8. osztályos tanulóinak a CSERMELY Környezetvédelmi
Egyesület munkatársa egy rendhagyó tanórán mutatta be, hogy: a kertek élővilága mennyire
sokszínű, és milyen sok faj alkothatja. Megtudhattuk, hogy az élőhelyek megőrzése nagyon fontos,
hogy kik laknak a kertünkben, és mit tehetünk értük, hogy jól érezzék magukat. (Élettér, táplálék,
búvóhely). Kertjeink lelkes, hasznos ízeltlábúit mikroszkóp alatt is szemügyre vehették a tanulók.
Magyar Természetvédelmi Egyesület és a Csermely Környezetvédelmi Egyesület
KEHOP_PLUSZ-3.1-24-2025-00044